Wysyłka w 1 -2 dni robocze
Zamów jeszcze przez
timer
by otrzymać paczkę przed Wielkanocą!
+22 811 57 02
biuro@polskispichlerz.pl

Blog

Prezenty dla klientów. 5 propozycji oryginalnych podarunków

Prezenty firmowe dla klientów wspierają dobre relacje w biznesie. W tym przypadku możliwości jest wiele, od kawy i herbaty przez wyrafinowane słodycze, po wystawne zestawy z alkoholem. Takie upominki są miłym akcentem, który wspiera długotrwałe relacje pomiędzy klientem a Twoją firmą.

Prezenty firmowe dla klientów: jakie wybrać?

Prezenty przekazane klientom są dobrym fundamentem do budowania dalszych biznesowych relacji. Podstaw na uniwersalne podarki, które zadowolą każdego. Kawa, herbata, słodycze, wysokiej jakości alkohol – to wszystko połączone w gustownym kuferku lub zestawie.

Dlatego sprawdź 5 topowych prezentów dla klientów:

  • Podarek fraszka: choć błaha z pozoru, zawartość w niej drzemie wielka, a w środku moc słodyczy i elegancka butelka. Herbata, ciastka w pudełku z uchwytem przepełni Twoich klientów zachwytem.
  • Kufer wielkiej słodyczy: moc specjałów zamknięta w kufrze to pełen klasy podarek. Ręcznie rzeźbiona czarka do espresso lub herbaty, ciastka, słodycze z manufaktury, herbata – prawdziwa eksplozja zmysłów dla wymagających. To ukoronowanie owocnej współpracy, którą doceni każdy klient.
  • Kufer na plastrze miodu podany: miód, szykowna nalewka, ręcznie wytwarzane słodycze, a to wszystko zamknięte w ręcznie kaszerowanym pudełku. Prezent pełen klasy, którym zaskoczysz i docenisz nawet najbardziej wymagających klientów oraz współpracowników.
  • Zestaw na wytrawnie: wiesz, że Twój klient niekoniecznie marzy o prezencie wypełnionym słodyczami? Postaw na niecodzienne rozwiązanie: herbata, kiełbasa, wytrawne paluchy, konfitura żurawinowa i wiele innych specjałów zamkniętych w ręcznie kaszerowanym pudełku. To wytrawny prezent dla wytrawnych graczy na rynku.
  • Kuferek pigwowy: mały kuferek o wielkim wnętrzu. Nalewka, czekoladki, kawa, ozdobna taca i szykowne opakowanie. Taki prezent sprawdzi się w przypadku każdej okazji.

Prezenty dla klienta: miły akcent na wiele okazji

Podziękowania, jubileusze, święta, coroczne spotkania – to wszystko łączy się z prezentami firmowymi. Symboliczne lub bardziej rozbudowane podarki mogą sprawić wiele przyjemności klientowi i ugruntować relację z Twoją firmą. Aromatyczna świeca, kawa, herbata lub inne specjały są uniwersalnym rozwiązaniem, z nutą lub całą gamą przyjemności. A to już wielki krok do ocieplenia relacji i nawiązania nici porozumienia.

Zaopiekowany klient poczuje się w ten sposób doceniony oraz zauważony. Możesz też pójść o krok dalej i wybrać personalizowane podarki. Takie personalizowane prezenty sprawiają, że osoba obdarowana będzie Cię miło wspominała, popijając popołudniową herbatę lub rozkoszując się wyrafinowanymi słodyczami. Co ciekawe, często sprawdzone i najpopularniejsze prezenty, przynoszą najwięcej radości!

Prezenty firmowe dla klientów inne niż wszystkie

Dobrze znasz zainteresowania swoich klientów? Prezent nie musi oznaczać konkretnego przedmiotu, pójdź o krok dalej. Możliwości jest wiele: voucher na masaż, zajęcia sportowe lub sesję medytacyjną, rowerowe górskie szaleństwa – masz w czym wybierać!

Zastanawiasz się, kiedy taka propozycja będzie odpowiednia?
To doskonały wybór, jeśli Twoje relacje z klientami są długoletnie i stosunkowo bliskie, a cała współpraca opiera się na partnerstwie. Takie nieszablonowe rozwiązania pomagają jeszcze bardziej zaciskać więzi oraz budują zaufanie. Współpracując w górach, na stoku lub rowerowym wypadzie formalności można zostawić daleko w tyle, odkrywając nieznane dotąd karty w Waszych relacjach.

Śledź okazje i nowinki ze świata Polskiego Spichlerza

Dołącz do newslettera i czekaj na dobre wiadomości! Promocje, nowości i porady
Polski spichlerz
Obsługa klienta
Kontakt
Biuro obsługi klienta czynne:
Poniedziałek - Piątek w godz. 8:00 - 16:00
biuro@polskispichlerz.pl
Powiedz nam, czego potrzebujesz
Masz pytanie dotyczące produktu, realizacji lub wysyłki?
Chcesz zapytać o indywidualny produkt?
Wyślij zapytanie
envelopeusercartsmartphonemagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram