Wysyłka w 1 -2 dni robocze
Zamów jeszcze przez
timer
by otrzymać paczkę przed Wielkanocą!
+22 811 57 02
biuro@polskispichlerz.pl

Blog

Polski Spichlerz wyróżniony nagrodą Made in Poland 2022!

Podczas III Kongresu Made in Poland w Berlinie, Polski Spichlerz otrzymał nagrodę MADE IN POLAND

W czerwcu 2022 roku odbył się III Kongres Made in Poland, jedno z najważniejszych wydarzeń dla rozwoju polskiej gospodarki. Wydarzenie organizowane przez Polską Agencję Przedsiębiorczości zgromadziło ekspertów z różnych dziedzin polskiej gospodarki. 

Podczas III Kongresu Made in Poland w Berlinie, otrzymaliśmy nagrodę MADE IN POLAND przyznawaną za rozwój polskiej gospodarki, za promowanie najwyższej jakości, tradycyjnych lokalnych produktów. Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrali właściciele marki Polski Spichlerz Aneta i Sławomir Sowa.

Prelekcje odbywające się na Kongresie dotyczyły różnych sektorów gospodarczych, innowacji oraz inwestycji. Pozwoliły na wyeksponowanie potencjału polskich producentów, którzy mają istotny wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki w różnych gałęziach przemysłu. 

Sławomir Sowa, prezes zarządu Polskiego Spichlerza był jednym z prelegentów na wydarzeniu, opowiedział o budowaniu marki od podstaw, wpływie rodzinnych firm na rozwój polskiej gospodarki, poziomie jakości dóbr w odniesieniu do zysku przedsiębiorstwa oraz kierunkach rozwoju. 

 Całe wydarzenie było transmitowane online i można je obejrzeć w serwisie YouTube

Śledź okazje i nowinki ze świata Polskiego Spichlerza

Dołącz do newslettera i czekaj na dobre wiadomości! Promocje, nowości i porady
Polski spichlerz
Obsługa klienta
Kontakt
Biuro obsługi klienta czynne:
Poniedziałek - Piątek w godz. 8:00 - 16:00
biuro@polskispichlerz.pl
Powiedz nam, czego potrzebujesz
Masz pytanie dotyczące produktu, realizacji lub wysyłki?
Chcesz zapytać o indywidualny produkt?
Wyślij zapytanie
envelopeusercartsmartphonemagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram