Wysyłka w 1 -2 dni robocze
Zamów jeszcze przez
timer
by otrzymać paczkę przed Wielkanocą!
+22 811 57 02
biuro@polskispichlerz.pl

Blog

Polski Spichlerz na Różycu – Off Brzeska

Targ spożywczy na Różycu to nowa odsłona Bazaru Różyckiego

W niedzielę 27.06 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez OFF Brzeską. Targ spożywczy na Różycu to nic innego jak nowa obraz kultowego Bazaru Różyckiego. Właściciele OFF Brzeskiej zadbali, by nowa odsłona targu na Pradze zawierała w sobie pyszne smaki starej Warszawy, ekologiczne produkty od regionalnych dostawców oraz wiele więcej. 

Słynny Różyc został założony pod koniec XIX wieku, przeżył dwie wojny, a czasy świetności przypadły mu również na lata 80 i początek 90. To tu Warszawiacy (i nie tylko) zaopatrywali się we wszystkie artykuły jakie mogą być potrzebne – od gorących flaków, przez artykuły spożywcze, płyty muzyczne czy ubrania.

Obecnie jest to już nie tylko targ, ale też wiele wydarzeń kulturalnych, kina plenerowe, imprezy na świeżym powietrzu, pyszne jedzenie i spotkania towarzyskie.

Dziś więc na Brzeskiej możecie znowu znaleźć wiele... a w tym nas 😊. Było nam bardzo miło spotkać się z Wami w tym wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy.

Oferowaliśmy zestawy prezentowe, konfitury, miody, mięsiwa zamknięte w słoikach, słodycze. W naszej ofercie były również własnoręcznie robione kanapki ze świeżo wypiekanego swojskiego chleba z pasztetem i smalcem, brioszka z kremem pistacjowym lub orzechowym oraz croissanty z konfiturami i wyborne trunki takie jak miód pitny czy polskie wino owocowe. 

Cieszymy się, że nasza nowa oferta koszy upominkowych przypadła wielu naszym gościom do gustu, a produkty z Bazaru Zdrowia sprawdziły się także na Bazarze Różyckiego. 
Na pewno spotkamy się jeszcze nie raz!

Śledź okazje i nowinki ze świata Polskiego Spichlerza

Dołącz do newslettera i czekaj na dobre wiadomości! Promocje, nowości i porady
Polski spichlerz
Obsługa klienta
Kontakt
Biuro obsługi klienta czynne:
Poniedziałek - Piątek w godz. 8:00 - 16:00
biuro@polskispichlerz.pl
Powiedz nam, czego potrzebujesz
Masz pytanie dotyczące produktu, realizacji lub wysyłki?
Chcesz zapytać o indywidualny produkt?
Wyślij zapytanie
envelopeusercartsmartphonemagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram