Darmowa wysyłka od 200zł
Wysyłka w 1 -2 dni robocze
Zamów jeszcze przez
timer
by otrzymać paczkę przed Wielkanocą!
+22 811 57 02
biuro@polskispichlerz.pl

Blog

Jakie prezenty na rocznicę ślubu? Pomysły na wspólny prezent na rocznicę ślubu
Rocznica ślubu to niezwykle ważna data w kalendarzu małżonków, która jest doskonałą okazją do świętowania. Im dłużej trwa małżeństwo, tym jest ono połączone silniejszym uczuciem, a tym samym zasługuje na specjalną celebrację. Dziś przygotowaliśmy kilka pomysłów, które znakomicie sprawdzą się na prezent z okazji rocznicy ślubu dla rodziców, dziadków lub przyjaciół. Wskażemy również kilka ciekawych inspiracji na wspólny prezent na rocznicę ślubu, który małżonkowie mogą sobie podarować z okazji tego wyjątkowego święta.

Jakie prezenty na rocznicę ślubu w zależności od stażu małżeństwa?

Rocznica ślubu to najlepsza okazja do tego, by powrócić pamięcią do pięknych wspomnień i wzruszeń towarzyszącym małżonkom w dniu ich ślubu. Co ciekawe, każda z rocznic ma swoją nazwę i jest związana z pewnymi elementami, które mogą stać się inspiracją do stworzenia oryginalnego podarunku na ten dzień. Pierwsza rocznica ślubu, dla większości małżonków zdecydowanie jedna z najważniejszych, określana jest mianem papierowej. Wynika to z symboliki papieru, który kojarzy się z cierpliwością, wrażliwością i długowiecznością. Jest to doskonałe nawiązanie do pierwszej rocznicy małżeństwa, czyli czasu, w którym małżonkowie uczą się siebie i zaczynają wspólną drogę życia.

Na pierwszą rocznicę ślub świetnym pomysłem będzie np. karta okolicznościowa z życzeniami, listy miłosny lub książka. Kolejną ważnym wydarzeniem jest 10. rocznica ślubu, nazywana cynową. Wówczas bardzo dobrze sprawdzi się biżuteria, np. zawieszka na łańcuszek lub bransoletka. 20. rocznica ślubu, inaczej określana mianem porcelanowej, to najlepszy moment na podarowanie porcelanowej szkatułki na biżuterię czy też etui na spinki do koszuli. Perłowa rocznica ślubu, czyli ta 30 lat od dnia ślubu, to idealna okazja na zakup perłowej biżuterii lub… wspólny wyjazd do Japonii, ojczyzny pereł hodowanych.

Prezent na rocznicę dla rodziców lub dziadków

Małżeństwo, które przeżyło wspólnie 20, 30, a czasami nawet 50 lat, to najlepszy dowód na to, że prawdziwa miłość aż do śmierci naprawdę istnieje. Jeżeli taką parą są nasi rodzice lub dziadkowie, to zdecydowanie warto przygotować dla nich specjalny prezent na okrągłą rocznicę ślubu. Oprócz upominków inspirowanych nazwami rocznicy możemy pomyśleć o prezentach, które przydadzą się naszym bliskim. Świetnym pomysłem może być w tym przypadku nowy mebel do salonu lub sprzęt kuchenny, np. mikser planetarny czy też ekspres do kawy.

Jeżeli chcemy z kolei, by bliskie nam osoby spędziły wyjątkowe chwile tylko we dwoje, możemy zorganizować im np. romantyczną kolację w restauracji, weekend w SPA lub wyjazd na zagraniczną wycieczkę do miejsca, które przez całe życie chcieli odwiedzić. Ciekawym rozwiązaniem będzie także profesjonalna sesja zdjęciowa. Niestety, nasi rodzice i dziadkowie prawdopodobnie nie mieli okazji wzięcia udziału w plenerze ślubnym z prawdziwego zdarzenia, w związku z czym taka sesja może być dla nich fantastycznym pomysłem na wspólne spędzenie czasu w nietypowy sposób.

Wspólny prezent na rocznicę ślubu w Polskim Spichlerzu

Prezent na rocznicę ślubu możemy podarować innym, a możemy też zdecydować się na wspólny prezent dla samych siebie. Warto wówczas wybierać takie upominki, które przypadną do gustu obu osobom. Idealnym rozwiązaniem będzie tu jeden z zestawów prezentowych dostępnych w naszej ofercie, np.:

  • Zestaw Aroniowy – wyjątkowy zestaw na romantyczny wieczór we dwoje, z butelką półwytrawnego, czerwonego wina, herbatką i słodyczami, zamknięty w ręcznie kaszerowanym pudełku;
  • Kuferek Pełen Koloru – prawdziwa skarbnica dobroci dla dwojga, w tym m.in. butelka wina ekologicznego z czerwonej jarzębiny, herbatka śniadaniowa i słodycze. Wszystkie elementy zostały starannie rozmieszczone w ręcznie kaszerowanym pudełku;

Zestaw Słodkie Uniesienie – kolejny wspaniały zestaw z butelką wina, tym razem białego, półsłodkiego. Do niego dobrana została herbatka śniadaniowa i słodycze, idealne na celebrowanie kolejnej rocznicy ślubu.

Śledź okazje i nowinki ze świata Polskiego Spichlerza

Dołącz do newslettera i czekaj na dobre wiadomości! Promocje, nowości i porady
Polski spichlerz
Obsługa klienta
Kontakt
Biuro obsługi klienta czynne:
Poniedziałek - Piątek w godz. 8:00 - 16:00
biuro@polskispichlerz.pl
Powiedz nam, czego potrzebujesz
Masz pytanie dotyczące produktu, realizacji lub wysyłki?
Chcesz zapytać o indywidualny produkt?
Wyślij zapytanie
envelopeusercartsmartphonemagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram